İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Sanat Merkezi İdil Müzik Stüdyosu Drumland Atölye Tamir Bakım

DRUMLAND

" ANTALYA'NIN İLK DAVUL OKULU "

 

İdil Müzik, Antalya’da bir ilke daha imza atarak DRUMLAND DAVUL OKULU / KULÜBÜ'nü hizmete açtı.

Davul eğitiminin yanı sıra, yalnızca davul ,aksam ve zillerine yönelik olan, DRUMLAND mağazası da kendine özgü konsepti ve yapısıyla, müzisyenleri bekliyor.

DRUMLAND’de Akustik ve Dijital Davullar, Ziller, Aksamlar, Aksesuarlar, Bagetler, Perküsyon Aletleri ve daha bir çok ürün sergilenmekte. Tüm bunların yanında en büyük özelliği ise profesyonel yalıtımlı 3 adet davul odası ile yalnızca davulcuların kullanacağı bu stüdyoları hem çalışma olanakları,hem entrüman kalitesi hem de oluşturduğu  sıcak ortam sayesinde aynı zamanda Antalya’da örneği bulunmayan bir kulüp olarak görülmektedir.

 

SATIŞ:

DRUMLAND içeriğindeki davul odası kapsamında çok sayıda akustik ve dijital davul setini deneyerek alma imkanı sunmaktadır.Bunların yanında aksam olarak akıla gelebilecek her şey – Pedallar, zil ayakları, tabureler, bağlantı aparatları, davul ve perküsyon yedek parçaları- ayrıca her çeşit perküsyon aletini içerisinde barındırmaktadır.

 

DAVUL  PROVA:

Profesyonel yalıtımlı (yüzen oda sistemli) ve yalnızca davulcular için tasarlanan prova stüdyolarımız, Yamaha, Tama ve Ludwig markalarından oluşan 4 adet akustik davulu, el yapımı Türk Amedia zilleri ve sağlam aksamları sayesinde eşsiz bir prova deneyimi sunmaktadır. Odalardaki yan enstrümanlar  (elektro gitar,klavye,bas gitar gibi) ile de grup eşlikli davul çalışma imkanı sağlamaktadır.

 


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

antalya davul kursu

antalya davul dersi

antalya davul eğitimi

antalya davul okulu

antalya davul özel ders

antalya davul öğretmeni

 

antalya bateri kursu

antalya bateri dersi

antalya bateri eğitimi

antalya bateri okulu

antalya bateri özel ders

antalya bateri öğretmeni

 


Sayfalar :

İdil Müzikl Online Satış Mağaza İdil Müzik Drumland Fotoğraf Galerisi

Sosyal Ağlarda İdil Müzik